Hakkımızda

 

ANASAYFA >> HAKKIMIZDA

ITM INTERNATIONAL TOBACCO TÜTÜN MAMÜLLERİ HAKKINDA

 

ITM INTERNATIONAL TOBACCO TÜTÜN MAMÜLLERİ İTHALAT İHRACAT İMALAT TURİZM TİCARET LTD ŞTİ son zamanlarda en hızlı büyüyen Antalya merkez ofisli bir TOBACCO firmasıdır. Tütün üretiminde dünyada önemli bir yere sahip olan Türkiye, tütün pazarında en iyi tütün üreten firmalar arasında yerini almaktadır. Tütün pazarında pazar payında önemli bir yer elde etmeyi, özellikle uluslararası alanda markamızı duyurmayı böylelikle yurt içi ve yabancı sermayeyi yatırıma dönüştürerek Türkiye’de ve uluslar arası alanda örnek iş yeri olmayı hedefliyoruz.

 

Amacımız, yüksek kalite ve sahip olduğumuz teknoloji, mükemmellik anlayışımız, tüm çalışanlarının ve tedarikçilerinin katılımıyla sürekli gelişmeyi sağlamaktır. Bu anlamda işyerimizde çalışanlarımızı önemsiyor, ekimizi destekliyor ve onların maksimum motivasyonu sağlıyoruz.

 

Kalite bilinci ile müşterileri odaklı çalışırken diğer yandan yerel ve kültürel değerlere saygı gösteriyor, yüksek sorumluluk anlayışımızla çevreye duyarlılık anlayışımıla hedefimize ulaşıyoruz.

Hakkımızda fabrikamız
Neden Tercih Ediliyoruz

Tabaccoda müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayarak, müşterilerin memnuniyetini korumak,  ekibimizi sürekli motive ederek pazar payı hedefimizi sürekli büyümeyi sağlayarak yerel ve kültürel değerlere saygı gösteren bir firma olma yolunda ilerlemekteyiz. Çevreye duyarlılık anlayışımız, değerlerimiz ve kalite bilinci ile hedeflerimize ulaşacağız. 

Neden Tercih Ediliyoruz?

Kalite Bilinci

Kalite bilinci, alanında uzman ve deneyimli ve özverili çalışanlarımız ve yüksek sorumluluk duygusu ile birlikte yasa ve yönetmeliklere bağlı kalarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Değerlerimiz

Müşterilerimize sunduğumuz hizmeti değerlerimizden taviz vermeden maliyetleri en aza indirmeyi hedefliyoruz. Yarattığımız değer, hedeflerimize ulaşmaya, yeni pazarlara giriş yapmamıza, başarılı tedarikçiler ile anlaşmamıza, sistemleri planlı ve etkin kılmamıza yardımcı olur.

Küresel Tecrübe

Küresel tecrübe sahibi uluslararası ekibimiz ile birlikte yurt dışı pazarında önemli bir yere gelerek markamızı ilk tercih edilen markalar arasında olmasını sağlamak için sektör uzmanların deneyimlerinden yararlanmaktayız